*English below

2023-2024 Akademik Yılı Bahar döneminde Erasmus programından yararlanacak öğrencilerimize yönelik 16 Ekim 2023 Pazartesi günü (13.00-16.00 saatleri arasında KKM B Salonunda) bir oryantasyon programı düzenlenecektir. Oryantasyon programına katılım zorunludur. Program sırasında yoklama alınacaktır. Bu saatte dersi olan öğrencilerimize talep ettikleri takdirde programda bulunduklarına dair bir belge Uluslararası İş Birlikleri Ofisi danışmanları tarafından hocalarına iletmek üzere verilecektir.

Program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Program dili Türkçe olacak olup, İngilizce bilgi notu ayrıca paylaşılacaktır.

Bu programın gitmeden önce hazırlıklı olabilmeniz açısından sizler için çok yararlı olduğuna inanıyor ve katılımın zorunlu olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

An orientation program will be held on Monday, 16 October 2023 (between 13.00-16.00 in KKM Hall B) for our students who will benefit from the Erasmus program in the Spring semester of the 2023-2024 Academic Year. Attendance to the orientation program is compulsory. Attendance will be taken during the program. Students who have a class at this time will be given a document stating that they are present at the program by the advisors of the International Cooperation Office to be forwarded to their professors upon request.

Programme details can be found here.

The language of the program will be Turkish and the information note in English will be shared separately.

We believe that this program is very useful for you to be prepared before you go and we would like to remind you once again that participation is compulsory.